77128
/
  ANASAYFA » UYE YORUMLARI

  ÜYE YORUMLARI

  Yeşim hanımla yaklaşık 6 aydır çalışıyorum. Ciddiyetini hiç kaybetmeyen motivasyonu her zaman yüksek ve işinde başarılı bir eğitmen.Ayrıca çalışma ortamı çok sıcak. Pilates e başlamak isteyen herkese gönül rahatlığı ile öneririm.

  Serhat ARSLANHAN-Pilot
   
  Geçen yıl pilatese başlarken biraz kaygılıydım.Uzun yıllardır spor yapmamıştım ve bazı arkadaşlarım da sakatlanarak pilatesi bırakmıştı.Ancak Yeşim Hanım'la pilates dersine başlayınca bu kaygıların yersizliğini gördüm.Kendisi her hareketin hangi kasları çalıştırdığını ,pilatesin bilimseltemelini hiç usanmadan anlatarak ve öğrencinin seviyesine uygun standardize edilmiş hareketleri yaptırarak pilatesi günlük hayatımın bir parçası haline getirmeyi başaran mükemmel bir eğitmen ve pilates yapmak isteyenlere Yeşim Hanım'ı öneriyorum.Ayrıca çok güzel bir merkez,huzurlu ,zarif bir butik aile işletmesi...                                                  

                                                                                                                                                      Dr.Gülden ÖZSOY -Mikrobiyoloji Uzmanı
   

      FAYDA GÖRMÜYORSANIZ YAPTIĞINIZ PİLATES DEĞİLDİR...

   
  Yeşim Hoca ile pilates yapmak hem çok keyifli,hem de eğlenceli...Dersler o kadar güzel ki zamanın nasıl geçtiğini anlamak neredeyse imkansız...Kişiliği,çalışkanlığı ve duyarlılığı ile örnek bir insan;öğrencileri ile birebir ilgilenmesi ve takip etmesi ile örnek bir eğitmen.Yeşim Hoca sayesinde kısa sürede doğru egzersizleri uygulayarak istediğim noktaya ulaştım.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır... 

                                                                                                                                                     Dr. Ali Fırat- Girişimsel Radyoloji Uzmanı

   

   

      Yeşim Hocamız,işini en üst seviyede ciddiye alan,öğrencilerine sürekli en iyisini öğretmeye çalışan,içtenve samimi dostluğunu her zaman hissettiren çok özel ve vizyon sahibi bir hocamızdır.Hayatımın ilk ve pilates döneminde böyle bir eğitmen ile karşılaşmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum.

   

                                                                                                                                                              Hikmet Atlı-Özel Sektör

   

  Dinlettiği müzikle bizi güzel bir pilates yolculuğuna çıkarır .Müziğin ahengi ile uyumlu hareketlerin bedeninize verdiği "tatlı" acıyı hissetmezsiniz.Her bir hareket arasındaki geçişlere bile dikkat edilmesini sağlayarak pilatesin tam anlamıyla yapılmasını ister.Profesyonelliğini her yönüyle hissettirir.Pilatesi bizlere tanıtıp dinamik ve esnek bir yapıya kavuşmamızı sağladığı içinkendisine teşekkür ediyorum.Dizimde bulunan ağrılar,çevre kasların güçlenmesiyle minumuma indi,iskeletim güçlendi,duruşum değişti.Beni gözlemleyen insanlar da daha sağlıklı ve dinç göründüğümü söylemeye başladılar.

                                                                                                                                                                Birgül Öz- Gıda Mühendisi

   

  Tereddütlerle başladığım pilates eğitimimde fiziksel ve ruhsal olarak her yeni derste Yeşim Hocamızın destek ve emekleriyle ilerlediğimizi,eklemlerimizin açıldığını hissediyorum.

                                                                                                                                                                 Mehmet H.Etli - Yüksek Mimar

   

      Yeşim Hoca'nın  benim    için uyguladığı özel programla omzumdaki  rahatsızlık iyileşme yoluna girdi.Eklemlerinizi ve yapabilirliklerinizi sizden bile iyi biliyor.Sayesinde bedensel sınırların üzerine çıkıp performans gösterebilmek mucize gibi.Ayrıca tüm üyelerin gelişimini yakından takip ediyor,motivasyonunuzu her zaman yukarıda tutuyor.Derslerinde kendimi  güvnde hissediyorum .Pilates yapmaya başladığımdan beri daha zinde ve enerjik olmaya başladım .Gün içerisindedeki  hareket kabiliyetim arttı.Bedenimi nasıl da toparladığını saymıyorum bile.Özetle çok sağlıklı hissediyorum.

   

                                                                                                                                                                  Yasemin Özdemir-Kurumsal İlişkiler Müdürü/Özel Sektör

           

                                                                                                                                             

  Uzun süredir pilates öğrenmeyi istiyor ancak bu işi düzgün bir şekilde yapan güvenilir bir merkezi nasıl bulacağımı bilemiyordum. Bir hekim arkadaşımın tavsiyesiyle Yeşim Hanım'la derslere başladım. Yeşim Hanım orijinal pilatesi tüm ilke ve kurallarıyla uyguluyor, hareketleri kademeli olarak artırarak vücudu yeni hareketlere hazırlıyor. Pilatesi yavaş yavaş öğrenirken farkında olmadan işin mantığını da kavramanızı sağlıyor. Bence işini ciddiyetle yapan ve öğrencilerine daha iyisini verebilmek için kendisini sürekli güncelleyen örnek bir eğitmen.

   

   

          Uzm. Dr. Tülay Yarkın-Göğüs Hastalıkları Uzmanı

  PİLATESLE SKOLYOZ 4 AYDA 7 DERECE GERİLEDİ

   
   
  ÖNCESİ

  SONRASI